Rugpjūčio 26 d.

Vida nori pavaikščioti prie vandens, važiuojam į Costa del Silecio, nuo jo pakrante patrauksim iki Urbanizacion El Guincho.

Rytiniame miestelio pakraštyje, kur man ir reikia, lengvai radau vietą palikti automobilį, ir pirmyn. Karšta, bet prie vandens neblogai.

Praeiname mažą pliažiuką, jame nemažai žmonių, bet akmenuota, įlipimas į vandenį metalinėmis kopėčiomis.

Na bet mums tai nesvarbu, mes čia ne maudytis atvažiavom. Iš karto už pliažiuko kalnas, paplautas vandens. Ko gero jį geriau apeiti aplink, bet bandau apeiti palei vandenį. Vidai tokia mintis nelabai patinka, bet, pamačiusi, kad aš sėkmingai einu tolyn, eina ir ji. Čia labai slidu, padengta kažkokiais dumbliais, atrodo, kad eini ledu.

Labai graži vandens išgriaužta kalno siena. Tik dėl jos ir rizikuoju nuslysti į vandenį. Kaip pasakoj.

Truputį praėjus kiek aukščiau, tai ir dumblių mažiau. Einame per kažkokį vandens ir oro darinį, jis lyg ir kietas, bet visas prirašinėtas. Matyt jis būna ir minkštesnis. Gal tai smėlis, susimaišęs su druska ir sustingęs?

Toliau uolėtu krantu. Jau anksčiau keletą dienų vaikščiojau palei okeaną, bet neatsibodo. Šiandien bangos nedidelės. Prieiname pliažą, čia daug privažiavusių su palapinėmis. Gal dėl to, kad šeštadienis, o gal jie čia įsitaisę ir ilgesniam laikui.

Prasideda golfo laukai. Vida dar neįpratus prie mano ręžimo, nori valgyti, einam link miestelio Urbanizacion El Guincho, gal rasim kokią parduotuvę. Praeinam palei vieną kvartalą, nieko panašaus į parduotuvę, vien gyvenami namai. Sukam atgal, tik pro golfo laukus, ten ir viešbučiai, ir gyvenami namai. Vida pamatė žmogų, nešantį maišelį su maisto produktais, kažkur yra parduotuvė. Ir tikrai, randam. Vida prisiperka visko. Bet čia niekur nėra jokio suoliuko. Išeinam iš golfo zonos, atsisėdam ant akmens, pavalgom. Man tai nelabai ir norisi, karšta.

Grįžtam lauko keliuku iki kalno Montana Amarilla, užlipam į jį. Tai tas pats kalnas, kurio šlaitą taip gražiai nuėdė bangos, jo apačia mes ėjom į priekį. Tolimoje matosi kalniukas su įgriuva, mes prėjome pro jį. Įgriuva graži, jos sienos įvairių spalvų. Apačioje priversta įvairių šiukšlių, nesinorėjo ir fotografuoti...

Pučia stiprus vėjas, visai nekaršta. Net baisu, kad po vaikščiojimo karštyje galima peršalti. Pasižvalgę po apylinkes leidžiamės žemyn.

Vėl pro pliažiuką link automobilio.


Daugiau nuotraukų


Kita diena - spausti >>>>