Rugėjo 27 d.

Pramigome.  Masca  žlugo.  Vadinasi patinginiausime.  Eisime į paplūdimį, pašmirinėsime palei kioskelius.  Galiausiai juk apžiūrėjome tik vieną pusę miestelio, verta patikrinti, kas kitoje.  Pabūkime nors dienelę kurortininkais.  Saulė kepina negailestingai.  Vyto sprandas jau rausta ir kenčia.  Ogi štai pigios šiaudinės skrybėlės.  Labai reikalingas pirkinys. Mėklinėjame po paviljoną: kurortinė produkcija – rūbeliai, šlepetės, stendas su spausdintine medžiaga. Nagi, nagi – gal kokį gražų nuotraukų albumėlį rasime.  O kas gi čia: 1:50000. Taip! Tai jis! Mūsų išsvajotasis žemėlapis!  Ilgai ieškotas!  Su visais pėsčiųjų maršrutais.  Valio!  Vytas jau išėjęs spūdina šalin, kai aš klykdama iš džiaugsmo puolu vytis, mosikuodama laimikiu.  Dabar pakeliausime.  Dabar mes jau ereliai! 

Alus baruose gatvės pusėje po 1€ , vandenyno pusėje 1,5€.  Ta proga dar priperku niekučių namiškiams.  Štai ir paplūdimys .  Jokių bangolaužių.  Bangos super.  Fotografuoju Vytą ant akmenų bangų fone.  Ir staiga matau virš Vyto galvos pakilo net ne banga – vandens siena.  Nespėjau nieko pasakyti, nei „bėk“, nei „saugokis“, - banga buvo greitesnė, ir  mano žmogus jau šlapias nuo galvos iki kojų.  Vėliau ir mane tas pat ištiko, tik aš jau buvau nusirengusi.

Persirengimo budelių čia nematyti.  Daug damų deginasi topless.  Virš miestelio kybo grėsmingi juodi sunkūs lietaus debesys. O poilsiautojai mėgaujasi saule, 30 laipsnių šilumėle ir fantastiškomis vandenyno bangomis.

Nuėjome tolyn.  Viename paplūdimyje bangomis mėgavosi  banglentininkai.  Pakrantė nusėta akmenimis, įlipti į vandenį sunku.  Girdisi tik bar bar bar – vandenyno bangos ridinėja pakrantės akmenis.  Visa kita kaip ir pridera kurorte: kioskeliai, gatvės prekeiviai.  Policininkai ant motorolerių.

Prisėdome užeigėlėje – reikėjo gi paragauti tautinio patiekalo: vandenyno vandenyje virtų bulvių (druskai va ir sutaupė).

Saulė mostelėjo paskutiniu spinduliu iš už La Gomera.Daugiau nuotraukų


Kita diena - spausti >>>>